Myšlienka založenia e-shopu vznikla na jar v roku 2011. Obmedzená ponuka, ale hlavne premrštené ceny tovarov v našich obchodoch ma nútili hľadať možnosti ako nakupovať výhodnejšie. a keď som už tento tovar vedel dovážať pre seba, rozhodol som sa ho ponúknuť aj ostatným.

V júli 2011 som si zabezpečil povolenie EORI na dovoz tovaru z tretích krajín, zakúpil software, ktorým som založil prvú funkčnú stránku môjho nového eshopu. Postupne som dopĺňal tovar, hľadal najvýhodnejšie možnosti dopravy a riešil legislatívne náležitosti. V tej dobe to ešte stále bola “večerná zábava” a chuť niečo rozbehnúť.

Prvá objednávka v eshope www.jlf.sk bola realizovaná 13.08.2011. Od vtedy sme sa zo sídliskovej obývačky presťahovali do našich prevádzkových a skladových priestorov na štadión Lokomotívy, investovali do skladového a ekonomického softwaru, komunikačných prostriedkov, baliacich zariadení.

Našim prvoradým cieľom je spokojnosť zákazníka. Snažíme sa s Vami maximálne komunikovať. Na každý Váš mail, dotaz, objednávku sa snažíme reagovať a odpovedať okamžite, najneskôr však do 2 hodín.

Koniec roku 2014 bol veľmi pre ďalší rozvoj www.jlf.sk prelomový. Nárast obratu nás “donútil” pretransformovať sa na s.r.o. a tak novým prevádzkovateľom nášho – vášho shopu je Global Assets s.r.o. Po troch rokoch fungovania na “amatérskej” platforme tvorby webu a eshopu podľa šablón, sme zahájili spoluprácu s chalanmi z Binary Assets s.r.o., čo prinieslo úplný redizajn eshopu, rebrand značky a úzku spoluprácu na nových projektoch, napr. www.displejfix.sk, www.smartky.sk, atď. V rámci skvalitňovania špedičných služieb, spoločnosť Global Assets s.r.o. spolupracujeme so spoločnosťou Slovak Parcel Servis s.r.o. a kuriéry UPS vozia Vaše zákazky priamo k Vašim dverám do 24 hod. od zaslania objednávky. Vďaka prepojeniu informačných systémov, Global Assets s.r.o., Binary Assets s.r.o. a SPS s.r.o. ste informovaní o každom pohybe Vašej zákazky od obdržania objednávky, vyskladnenia zásielky kuriérovi, až po doručenie ku Vám emailom a SMS správou.

Ďakujeme za návštevu našej stránky, vážime si Vašu pozornosť a náklonnosť.

Sme si vedomí, že Vy ste naša najväčšia výhra – NAŠI KLIENTI !

Global Assets s.r.o.